Здоровье в Украине

Вчені розкрили причину хронічної втоми

Синдром призводить до виснаження і розвитку багатьох порушень в роботі тіла.Вчені з Університету Гронінгена в Нідерландах з'ясували, що до виникнення синдрому хронічної втоми спричиняють дефіцит йоду і порушення в роботі... ( подробнее )

Названі унікальні властивості кавуна

Краще всього починати їх є в серпні.Кавуни містять вітаміни В1, В2, С, РР, фолієву кислоту і каротин, передає Хроніка.інфо з посиланням на 24tv.ua.З мікроелементів у ньому є калій, натрій, кальцій, фосфор і мідь, а... ( подробнее )

Дерматологи розповіли про негативний вплив продуктів на шкіру

Від цієї їжі краще відмовитися.Продукти, які ми вживаємо, можуть посприяти як омолодженню шкіри, так і її старіння, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Healthy Style.Ми нерідко забуваємо, що всі наші прийоми їжі... ( подробнее )

В инфекционной больнице более 100 детей с кишечными инфекциями

Заболеваемость кишечными инфекциями в Армении остается в больнице инфекционных заболеваний больницы «Норк» в это время, около 100-120 пациентов с кишечными инфекциями, большинство из которых-дети от 2 до... ( подробнее )

У США створили протез, передає шкірні відчуття

Унікальна розробка здатна передавати навіть біль.За допомогою електронних датчиків, які наслідують нервових закінченнях в тілі, шкіра може передати відчуття дотику і навіть больові почуття, повідомляє Хроніка.інфо... ( подробнее )

Медики назвали найбільш шкідливі звички, що підривають здоров'я серця

Серед перерахованих факторів є несподівані.Деякими звичками люди самі підривають здоров'я свого серця, це переконливо демонструють наукові дослідження, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Новини Ю.Малорухомість.... ( подробнее )

Лікарі розповіли, чим корисний гіпертонікам журавлина

Низькі показники тиску можуть бути дуже небезпечні.При літніх погодних перепадів погоди артеріальний тиск скаче навіть у здорових людей, а гіпо - і гіпертонікам доводиться особливо складно, тому лікарі рекомендують... ( подробнее )

Сигаретного дыма вызывают храп у детей – исследование

Курение матери после родов на 87% увеличивает риск возникновения храпа у детей. К такому выводу пришли китайские ученые из университета Циндао, проанализированы данные 24 исследований с 88 000 детей, в которых... ( подробнее )

Медики розповіли батькам, як визначити аутизм у дитини

Аутизм — не вирок.Число дітей, що народжуються з розладом аутистичного спектру, щорічно зростає. Як помітити прояви розладу на ранній стадії і надати дитині необхідну допомогу.Про це пише Хроніка.інфо з посиланням на... ( подробнее )

Названий несподіваний шкоду від самотності

Медики порівняли смертність від самотності зі смертю від серцевого нападу.Вчені з Американської асоціації серця визнали самотність захворюванням, від якого можна померти.Про це пише Хроніка.інфо з посиланням на rambler.ru.На... ( подробнее )