Здоровье в Украине

Женщина в последний раз поцеловала дочь пяти лет и понял, что его мозг для спасения других людей

Пять-летний житель Великобритании Оливия прожила год только после того, как врачи диагностировали у нее агрессивность опухоли мозга. В последние месяцы девушка не переносила прикосновения, и мама смогла затянуть... ( подробнее )

В Ереване откроют моделирования центра нет а ты

В Ереване планируется открыть новый моделирования центра, в котором этики и другие специалисты узнают, как помочь детям в случае остановки сердца и в других ситуациях. Детей как таковых в центре, конечно,... ( подробнее )

Дієтолог розповіла про користь капусти

Цей продукт рекомендується вживати частіше.Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська розповіла, чим для нашого організму так корисна капуста. Як з'ясувалося, капуста є ефективним продуктом при профілактиці і лікуванні багатьох... ( подробнее )

Названо один з найкорисніших фруктів для кишечника

10 причин, чому вам необхідно їсти яблука кожен день.Яблука – найпоширеніший дієтичний продукт. Вони доступні в будь-який час року, та ? чи жарт! – яблуко середніх розмірів містить близько 40-50 калорій (а зелене і... ( подробнее )

Бадьорість і здоров'я: названі напої, здатні замінити каву

Каву можна замінити більш корисними і смачними напоями.Любителі кави з ентузіазмом розкажуть вам, як цей напій допомагає їм істотно підвищувати енергійність і працездатність протягом дня. Однак, за словами медиків,... ( подробнее )

В Армении полуторогодовалого малыша впал в кому перед операцией

Арутюн Тадевосян, который составляет менее двух лет, 26 июля, вступил в больничном комплексе "Мурацан". Ребенок должен был сделать плановую операцию в связи с отеком локтевого, однако, до хирургического вмешательства... ( подробнее )

Лікарі назвали основні принципи лікування хвороб фруктами

Корисні речовини у фруктах здатні поліпшити стан здоров'я.Фундаментальні дослідження в області біохімії та фізіології харчування, а також хімії харчових продуктів дозволили отримати конкретні уявлення про біологічної... ( подробнее )

Названа сама незвичайна причина набору зайвої ваги

Ожиріння може виникати через домашнього пилу.Щоб убезпечити себе необхідно стежити за чистотою будинку. Згідно з новим дослідженням португальських вчених з університетів Авейро і Байра Інтеріор, хімічна речовина, що... ( подробнее )

Лікарі назвали основні ознаки надлишку солі в організмі

Сім ознак того, що ви вживаєте занадто багато солі.Не вірте тим, хто розповідає про корисність солі, — все це лише слова. Її головна небезпека полягає в тому, що натрію хлорид, як вважають, піднімає артеріальний тиск.... ( подробнее )

Чистящие средства приводят к ожирению у детей

Использование при уборке дезинфицирующих средств может привести к изменению микрофлоры кишечника детей и привести к ожирению, выяснили канадские ученые из Университета Альберты. Они не призывают полностью... ( подробнее )