Здоровье в Украине

Медики пояснили, чому бажано регулярно пити каву

4 чашки цього напою в день позбавлять від червоного особи.Вживання 4 чашок кави в щоденному режимі може істотно зменшити ризик почервоніння обличчя або розацеа, як показало дослідження вчених з Brown University в американському... ( подробнее )

Причиной аутизма у детей дефицит цинка во время беременности?

Если во время беременности плод не получает достаточное количество цинка, риск того, что после рождения ребенка может развиться аутизм. К этому выводу пришла команда ученых из Stanford University School of... ( подробнее )

Медики розповіли, як спілкування з людьми більш високого положення підриває здоров'я

Вчені виявили негативний наслідок для здоров'я від контактування з людьми більш забезпеченого соціального статусу.Спілкування з людьми більш високого положення сприяє частим проблем зі здоров'ям, — про це говорять дані... ( подробнее )

Ці фізичні вправи допоможуть швидко схуднути

Названі шість найважливіших вправ.Люди, які починають худнути будинку, часто не знають, який фізичним навантаженням зайнятися, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Healthy Style.Адже що можна робити вдома? А насправді... ( подробнее )

В МЦ ЭРЕБУНИ спасено 2,5 лет с инсультом

2,5 лет Жанна Балкон, врачи диагностировали ишемический инсульт головного мозга. От Arizona ребенок был переведен в столицу, в МЦ ЭРЕБУНИ, где впервые в Армении было проведено стентирование сосудов головного мозга у ребенка.

Координатор задержится морщинки офис Давид Саакян и известный американский нейрохирург армянского происхождения Михаила... ( подробнее )

Названий спосіб запобігти особливо небезпечний рак

Фахівці проаналізували дані, отримані в ході семи досліджень.Вчені Університету Нового Південного Уельсу (Австралія) з'ясували, що значну частку випадків раку кишечника можна уникнути за допомогою здорового способу... ( подробнее )

5 интересных фактов о беременности

Тело женщины во время беременности претерпевает ряд изменений, многие из которых – даже сами женщины – они даже не понимают. Мы представляем вашему вниманию некоторые интересные факты о беременности: ... ( подробнее )

Близорукость, ожирение и рак: ученые описали последствия преданность детям гаджеты

Чрезмерная любовь ребенка к смартфонам и планшетам может иметь негативные последствия для здоровья. По данным Telegraph, перед экранами гаджетов дети не могут тратить слишком много времени.

Исследователи... ( подробнее )

Правильний сніданок: названо продукти, які корисно їсти натщесерце

Дієтологи визначили ТОП-7 найкращих продуктів для корисного сніданку.Жінки, відмовляючись від сніданку, ризикують своїм здоров'ям, перший прийом їжі необхідний організму. У ранкові години людина отримує велику кількість... ( подробнее )

Медики розповіли, які продукти продовжують життя

Помірне вживання вуглеводів сприяє продовженню життя. Дослідники з Жіночої лікарні Брігхем в Бостоні (штат Массачусетс, США) з'ясували, що необхідно вживати в їжу щодня, щоб зберегти здоров'я і продовжити собі життя.Про... ( подробнее )